נפט לקמין

גם כיום בתקופה המודרנית שלנו ישנם אנשים המעדיפים להתחמם את ביתם באמצעות קמין ומוותרים מרצונם על המכשירים החשמליים המיועדים לחימום. משום כך, נפט לקמין מבוקש ונפוץ אף בישראל. גם אם הקור השורר בארץ אינו דומה לקור של סיביר או של קנדה, עדיין ישנם אנשים הסובלים מהקור הישראלי בייחוד בחודשים קרים כמו דצמבר או ינואר.
 

למי מתאים חימום קמין

חימום באמצעות קמין מתאים לאנשים שונים ובמקרים שונים. אלה כמה מהם:
 

  • אנשים מבוגרים – אנשים בגיל הפנסיה נמצאים על פי רוב בבית. בימי החורף הקרים הם אינם יכולים לצאת החוצה כדי לטייל בפארק או ללכת ולשחק בקלפים עם חבריהם. אנשים אלה מעדיפים לשהות בביתם החמים עד שתעבור תקופת הגשמים. אנשים הנמצאים כל היום בביתם זקוקים לפתרון חימום טוב ומתאים. כדי לפתור אותם מישיבה ממושכת ליד התנור החשמלי, ניתן לרכוש קמין מפואר שיחמם את החדר הגדול שבו הם נמצאים ברוב שעות היום. החום המופק מן הקמין ינעים את זמנם של המבוגרים וישמור על בריאותם.

 

  • משפחות עם ילדים קטנים – ילדים קטנים נוטים להיות רגישים לקור יותר מהוריהם. פעמים רבות המזגן או תנור הספירלה הקטן אינו מספיק כדי לספק חום לכל הילדים הנמצאים בחדר. משום כך, דואגים ההורים להשיג נפט לקמין ולרכוש קמין גדול וטוב אשר יפיץ את החום בכל החדר וייתן מענה לכל הילדים, בייחוד אם רבים מהם נמצאים בבית במשך רוב שעות היום.

 

  • אזורים מבודדים – חימום באמצעות קמין נפוץ בישובים ובכפרים המרוחקים מערי המרכז. על פי רוב מדובר באזורים הרריים שבהם הטמפרטורות צונחות לפעמים גם מתחת לאפס. באזורים אלה קר יותר משאר אזורי הארץ, ולכן חימום באמצעות קמין הוא הפתרון המושלם. נוסף על כך, באזורים המבודדים עלולה להיות בעיה באספקת החשמל והפסקות החשמל בחורף עלולות להימשך כמה ימים. מסיבה זו חימום באמצעות קמין הוא פתרון טוב הפוטר את התושבים מהתלות בחימום חשמלי ומציל אותם בימי החורף הקרים.

 

מחיר נפט לקמין


הביקוש לחומרי הסקה לקמין גובר ככל שמתקרת העונה החורפית הקרה, ובהתאם לכך גם עולה מחיר נפט לחימום ביתי. מחיר הנפט תלוי גם בגורמים נוספים כמו המיסים שמטילים על היבואנים או מחיר הנפט בעולם. כולנו אוהבים לרכוש דברים בזול, אך כשמדובר בנפט לקמין הביתי חשוב לשים דגש על איכות ולא רק על המחיר. נפט לקמין צריך להיות איכותי ומומלץ לרכוש אותו מחברה שיש לה ניסיון של שנים בתחום. 

 
דף הבית טלפון