מחיר נפט לחימום ביתי

בארצנו הקטנה מזג האוויר נעים וחם במשך רוב הזמן. תקופת החורף אמנם קצרה, אך ישראלים רבים סובלים מקור עז בחודשי דצמבר עד פברואר. אמת, לא מדובר בקור עז כמו בארצות אירופה, רוסיה או קנדה, ועדיין הגוף הישראלי אינו רגיל לקור ועלול להיות רגיש לקור גם בארץ, בייחוד אם יורד גשם זלעפות או סופה חזקה המשתוללת בחוץ. מסיבה זו, מחיר נפט לחימום ביתי הופך למרכז ההתעניינות בקרב ישראלים רבים.
 

יתרונות נפט לחימום ביתי

בעידן הטכנולוגי שבו קיימים מוצרים חשמליים לחימום הבית, ישנם אנשים שפונים אל השיטה הישנה ומבקשים לחמם את ביתם באמצעות נפט ולא בכדי. אלה כמה יתרונות לחימום הבית בנפט. ראשית מחיר נפט לחימום ביתי הנו זניח יחסית, ודאי ביחס לתועלת. כמו כן ישנם היתרונות הבאים:
 

  • חימום בבית גדול – אם יש לכם בית גדול בעל שתי קומות, אתם צריכים לדאוג לחימום מאסיבי של החדרים הגדולים. תנור ספירלה קטן או אפילו מזגן לא יספיקו כדי לחמם את הבית הגדול שלכם. אם תשתמשו באמצעים המודרניים, תגלו כי במהלך החורף אתם מתרכזים בחדר אחד כדי להיות קרובים לתנור הקטן שמחמם אך בקושי את הסלון הגדול שלכם. משום כך, חימום באמצעות סולר הוא הפתרון למי שמעוניין לפזר את החום בחלל החדר הגדול
     

  • ידידותי לסביבה – בניגוד למזגן שהאוויר החם שלו עלול לגרום לכאבי ראש, מחנק ולקוצר נשימה, הסקה באמצעות סולר אינה גורמת לתופעות אלה. באמצעות הדלקת הקמין הביתי עדיין תוכלו לחוש באוויר הנקי בבית.

 

  • עניין של עיצוב – מה יותר רומנטי מלחזור לתקופה הקדומה, להדליק את הקמין באמצעות נפט ולקרוא ספר טוב? הקמין הביתי אינו רק יעיל מבחינת חימום הבית, אלא גם אסתטי ותורם לעיצוב הכללי של הסלון או חדר האורחים. הקמין מתאים במיוחד לבתים הבנויים באבנים עתיקות כמו הבתים שניתן לראות בירושלים או בצפת. כמו כן, ערים אלה נחשבות לערים קרות במיוחד, ולכן מומלץ להכניס בבתים אלה חימום בעזרת נפט ביתי.

 

  • חסכון בתיקונים – מכשירים חשמליים כמו תנור או מזגן נוטים להתקלקל. כאשר אחד המכשירים האלה יוצא מכלל פעולה בליל חורף סוער, הדבר עלול לגרום לעגמת נפש לדייר הבית המנסה למצוא פתרון כנגד הקור העז. כמו כן, מכשירי החשמל לא יעבדו במקרים של הפסקת חשמל. הסקה באמצעות קמין, לעומת זאת, אינה תלויה בחשמל והקמין אינו נוטה להתקלקל בקלות.


עניין של מחיר

המחיר של נפט לחימום ביתי משתנה בהתאם לכמות ולאיכות הנפט עצמו. מחיר הנפט בארץ עבור ההסקה מושפע גם ממחירו של הנפט בעולם. משום כך, מומלץ להתעדכן במחירי הנפט בעולם כדי לרכוש את החומר להסקה במחיר מוזל. כמו כן, כדאי להתעניין במחירי הנפט בתקופת הקיץ או הסתיו, שכן הביקוש עבור הנפט בתקופות אלה נמוך יותר. אז כפי שאתם מבינים מחיר נפט לחימום ביתי הוא שולי לעומת הערך שהוא מעניק. צרו עמנו קשר כבר היום ודאגו לחמם את החורף שלכם בקלות ובכיף. 

 
דף הבית טלפון