נפט להסקה

מה לא המציאו בעידן הטכנולוגי שלנו. מחשבים, טלפונים סלולריים חכמים ואף מכוניות אוטונומיות. גם בתחום חימום הבית שולטת טכנולוגיית המזגנים והתנורים החשמליים. ועדיין, גם בימינו ישנם אנשים הרוכשים נפט להסקה עבור הקמין הביתי שלהם. למרות הקדמה הטכנולוגית, ישנם אנשים המעדיפים לדבוק בשיטת החימום הישנה ולחזור לחימום באמצעות קמינים שהיו כה נפוצים במאה ה-19. לחימום באמצעות נפט הסקה יתרונות משלו.
 

קמין כנגד חימום חשמלי


אנשים פרטיים מעדיפים את הקמין על פני מכשירי החשמל המחממים. אלה כמה סיבות לכך:
 
  • הצורך בחימום מאסיבי – קמין הפועל על נפט להסקה מסוגל לחמם שטח גדול במיוחד. אם יש לכם סלון ענק, לא תצליחו לחמם אותו בעזרת תנור חשמלי קטן ואפילו מזגן. ביום חורפי סוער כשהסערה משתוללת בחוץ ואתם מחפשים עוד שמיכה להתכסות בה, תזדקקו לפתרון לחימום מידי. כמו כן, הקמין הוא פתרון טוב עבור אנשים מבוגרים שנשארים במשך שעות בבית, והם זקוקים להסקה טובה בחורף.
 
  • חוסר התלות בחשמל – מכשירים חשמליים תלויים מן הסתם באספקת החשמל. כאשר יש תקלה באספקה עקב מזג האוויר הסוער, לא ניתן להדליק את המזגן או את תנור הספירלה. בקמין הפועל על נפט לא קיימת בעיה כזו. משום כך, גם כאשר יש הפסקת חשמל ממושכת, ניתן ליהנות מחומו של הקמין.
 
  • עיצוב מקורי – המזגנים הלבנים או התנור הכסוף אינם משתלבים תמיד בנוף הרהיטים העתיקים שלכם. לעתים צריך להוסיף פריט עיצובי מרשים כדי לשדרג את מראה הסלון או חדר השינה שלכם. וכאן הקמין נכנס לתמונה. ניתן לבנות קמין מאבנים המבוסס על חימום נפט, אשר יוסיף ייחודיות לחדר ויעניק למקום המגורים שלכם טעם של פעם.
 
  • אוויר נקי – המזגן הוא אמנם אמצעי יעיל לחימום, אך הוא נוטה לייבש את האוויר. אוויר יבש בחדר עלול לגרום לכאבי ראש ולקוצר נשימה. הקמין הביתי, לעומת זאת, אינו גורם לבעיות אלה.
 

כיצד לבחור נפט להסקה

 

כדי להשיג את תוצאת החימום הטובה ביותר ולדאוג לכך שהקמין שלכם יחמם ללא הפסקה בימי החורף הקצרים אך הקרים, חשוב לדאוג לנפט הסקה מתאים. מומלץ להשקיע קצת יותר במאמץ ולשלם יותר כסף במטרה למצוא נפט להסקה איכותי שלא יאכזב אתכם ברגעים החדשים של החורף. מבחינת המחיר, מחיר נפט לחימום ביתי תלוי במחיר הנפט העולמי ובתקופה שבה הוא נמכר. בתקופות הקרות של השנה עולה הביקוש לנפט והסולר, ובהתאם לכם עולה גם המחיר. ולבסוף, כדי לבחור את סוג הנפט הנכון עבור הקמין מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום או עם חברים וקרובים שיש להם קמין בבית. 

 
דף הבית טלפון