אנשים מחפשים היום דרכים רבות לחסוך ולהימנע מהעלויות הגדולות הכרוכות בחימום הבית, משום שלא משנה כמה חם פה רוב ימות השנה, אנחנו עדיין חיים בארץ שיש בה גם סתיו וחורף מאוד לא צפויים, והימים הקרים בה יכולים להיות רבים וקיצוניים מאוד. יחד עם העובדה שיש לנו גם אזורים גיאוגרפיים קרים מאוד רוב החורף יחסית למישור החוף, אנחנו מקבלים מצורך לפתור את בעיית ההסקה של בתים רבים במחיר נוח מאוד יחד עם העובדה שהיא צריכה להיות בריאה, נעימה וידידותית לסביבה.

הסקה מרכזית בסולר


במקרים כאלה של חימום בתים פרטיים בישראל, אנחנו עוברים לאט לפתרון של מערכת הסקה מרכזית וחימום בייתי שמבוססים על סולר. בתים פרטיים רבים בישראל נבנים היום על שטחים גדולים ורחבים מאשר בעבר, ומשום כך הסקה על ידי תנור חימום קטן או אפילו גוף חימום חשמלי לא עושים את העבודה. מזגן אינו יעיל בקרים רבים הן משום שהחשמל יקר, הן משום שהיובש מציק ואינו נעים לאנשים בעלי בעיות בדרכי הנשימה, והן משום שהוא מחמם לא בכל הבית אלא רק באזור שקרובים אליו, וגם לוקח זמן להגיע לחדרים הרבים. כאשר מדובר בבית שיש בו יותר מקומה אחת זה בכלל הופך להיות לא יעיל ולא חסכוני.

סולר להסקה מהירה וטובה


מערכת סולר של הסקה מרכזית וחימום ביתי היא הפתרון ההגיוני של כל מי שמחפש הסקה טובה ומהירה. סולר לחימום ביתי הוא חומר מאוד בטוח לשימוש, מאוד ידידותי לסביבה ובגלל היעילות האנרגטית שלו הוא בוער בצורה מהירה ומספק המון חום במהירות יחסית, כך שאפשר לווסת את הטמפרטורה שלו במהירות ולפתור את הבעיה של חימום לא מווסת בקלות. כמו כן יש לזכור שמכיוון שמערכת הסקה שמבוססת על סולר אינה מחוברת לחשמל ואינה תלויה בו, זה אומר שבחורף אם יקרה מצב שבו אם הפסקת חשמל תגרום לאפילה היא לפחות לא תגרום לכם לקפוא מקור עד שיתקנו אותה ההסקה נפרדת וממשיכה לעבוד בכל מקרה, כראוי. מה שמבטיח שמערכת הסקה מרכזית וחימום ביתי שכאלה אידיאליים למקום שיש בו ילדים רבים וקשישים, ולכן כדאי להתקין אותם במקומות הקרים באמת.

יתרונות הסולר להסקה


מלבד הרציפות הנפלאה שמובטחת לכם עם מערכת הסקה ביתית, העובדה שהיא מבוססת על סולר ולא על חשמל מוזילה אותה בהרבה לעומת שיטות חימום אחרות. זה לא רק שהוא זול יותר לקנייה, אלא שגם הניצולת הנהדרת שלו מבחינה אנרגטית מבטיחה לכם שימוש יעיל יותר בסולר להסקה. כך, תצרכו פחות ובמחיר זול יותר. עוד כדאי לזכור שסולר הוא חומר שאינו מזיק לסביבה ולכן הוא נפלא לכל מי שמאמין בשמירה על כדור הארץ. הוא בטוח לשימוש גם משום שאינו נפיץ ודליק ולא יגרום לניצוץ להבעיר אותו, והוא קל לתפעול ולתחזוקה בכל תצורה שתבחרו לביתכם.

 
דף הבית טלפון