​מהטבע לבית – חימום הבית בצורה טבעית

כמה הייתם רוצים להיות עכשיו בטבע, יושבים בקומזיץ בערב עם חברים או עם בני המשפחה, כולם יחד שרים שירים ואוכלים מרשמלו סביב המדורה. נשמע חלומי נכון? ובכן אם יצא לכם בעבר לטייל ולישון בטבע הייתם מבינים שבלילות הקרים צריך למצוא דרכים טובות להתחמם. אחת הדרכים הטובות ביותר היא להקים מדורה, לשבת סביבה, להתחמם וליהנות. מלבד התאורה שהיא מספקת לנו היא תחמם את גופנו ועם הגחלים ניתן יהיה להשתמש אחר כך כדי לחמם את האדמה עליה נישן לאחר מכן. המקביל למדורה בטבע יכול להיות הדלקת קמין ביתי.  

הפעלת קמין לחימום הבית:

 
קמין ביתי הוא פתרון נהדר עבור כל מי הרוצה לחמם את הבית בצורה טבעית ככל האפשר, לספק חימום נעים לבני המשפחה או לחמם חלל מסוים בבית (בדרך כלל אזור הסלון) ולחסוך את העלויות הרבות של החשמל או התנורים החשמליים. מלבד החיסכון בעלויות הרי שמדובר בחום טבעי ונעים יותר, חום שאינו מייבש את האוויר או מסכן את בני הבית בהתייבשות וכן גם מספק לבני הבית חוויה מלהיבה של להבת האש המרצדת לכם בתוך הקמין ללא סכנה ונותנת הרגשה של בתים כפריים בחו"ל.  

כיצד ניתן להדליק את הקמין?

 
נעשה שימוש בנפט או סולר להסקה ביתית וכך נפעיל את הקמין. השימוש בנפט או סולר להסקה ביתית הוא קל ופשוט לשימוש, בטיחותי וניתן לקבל הדרכה על השימוש בקמין בעת יצירת קשר באתר ורכישת סולר להסקה או נפט לחימום ביתי. ההבדל בין סולר לנפט הוא מזערי יחסית. הנפט פחות שמנוני ויוצר להבה כחולה יותר בעוד שהסולר מכיל פחות גופרית ולכן פחות מזהם את הסביבה.  

יתרונות נוספים לשימוש בחימום טבעי באמצעות סולר להסקה או נפט:

 
  • החום נשמר בטמפרטורה אחידה בכל הבית ובמיוחד בחלל שבו פועל הקמין.
  • ממלאים את המיכל של הנפט או הסולר רק פעם בשנה בדרך כלל.
  • חיסכון בעלויות חשמל וכן פועל היטב גם בלילות קרים שבהם יש הפסקת חשמל ואי אפשר להפעיל את המזגן/התנורים (בחורף יש הרבה הפסקות חשמל)
  • בטיחותי ומתאים גם בבתים שבהם יש תינוקות וילדים קטנים.
  • הפעלה בטיחותית, נוחה וקלה.
 
אז אם אתם רוצים לרכוש קמין חדש לבית שלכם או להזמין סולר להסקה או נפט לחימום ביתי אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באתר או בטלפון ונשמח לעשות לכם משלוח מהיר עד דלת הבית עם התחייבות למחירים הזולים ביותר.
 
 
דף הבית טלפון