היום משתמשים בכל כך הרבה שיטות שפעם נהגנו להשתמש בהם כמעט בכל דבר, ולכן לא פלא שגם בהסקה אנשים מעדיפים לחזור לנוסטלגיה ולהשתמש בשיטות הישנות של פעם. אחת מהן היא הסקה באמצעות נפט. נפט לחימום ביתי זכרו לרבים מאתנו בזכות תנורי הנפט המתכתיים הקטנים שעליהם גם אפשר היה לחמם מים. היום, הנוסטלגיה לוקחת אותנו הרחק לאחור והופכת אותנו לסנטימנטליים גם משום שמתברר שזה נוח לנו יותר מחינת עלויות, ולכן אנשים רבים מוצאים דרכים רבות להחליף א שיטת ההסקה שלהם לשיטה שעובדת טוב יותר ואולי פחות בעייתי.

יתרונות החימום בנפט


הבתים של היום כבר אינם מתאימים לחימום בתנורים קטנים ופעמים רבות גם לא במזגן. המזגן נקודתי ולא מצליח לחמם בתים שיש בהם יותר מקומה אחת ואינו מצליח להגיע לכל חדר, אפילו כשמשתמשים במזגן מרכזי. זה פשוט לא מתחמם מהר מפיק ולוקח זמן. נוף על כך, חימום במזגן גורם ליובש נוראי באוויר, כך שבסופו של דבר זה גם גורם אי נעימות גדולה ולקשיי נשימה או כאבי ראש, ואנשים מעדיפים לא להשתמש בו. תנורי ספירלה ואחרים כמוהם פשוט אינם טובם לחמם בתים בגודל שבו נהוג לבנות היום, ולכן הדרך שנשארה היא לחזור לחומרי ההסקה של פעם ולבחור בהסקה שמבוססת על נפט לחימום ביתי. במקום התנורים הקטנים של פעם יש היום דרכים יותר מודרניות להשתמש בנפט הזה לצורך הסקה.

קמינים לחימום בעזרת נפט


היו תוכלו לבחור בדרך הרומנטית מאוד של קמינים נפלאים שמעוצבים בכל צורה שהיא כדי לחמם את הבית. היתרון הגדול ביורת של הקמין שמופעל על נפט לחימום ביתי הוא שהוא מחמם במהירות מדהימה את הבית גם כשהוא נמצא במקו אחד מסוים. החום שעולה ממנו נעים מאוד ומתפשט במהירות בכל הבית להנאת כולם. גם באזורים שבהם פחות קר בדרך כלל, מקומות שסובלים מקור עז לפעמים רק כמה פעמים בשנה, ישמחו ליהנות מהסקה נוחה ונעימה שגם עולה פחות. זוהי הסקה שמבוססת על נפט לחימום ביתי והיא אהוב על כולם. כך, תוכלו לבחור בקמין שמעוצב בצורה רומנטית ונוסטלגית, או קמי שמעוצב בצורה מודרנית והוא מתאים לכל סגנון חיים.

קמין נפט לחימום באזורי ההר


באזורי ההר וירושלים שמצטיינים בקרה ובמזג אוויר קר מאוד הרבה ימים בשנה ישמחו לחמם ולהסקת הבית בעזרת נפט לחימום ביתי. מלבד העובדה שהחימום שם חייב להיות כל הזמן ולכן לחסוך בעלויות, החימום בעזרת נפט יכול לתת לכם ביטחון שגם במקרה של הפסקת חשמל לא יקרה שתישארו ללא הסקה. במקרים כאלה החימום ימשיך לפעול ואז לא תסבלו מהקור הגדול שקורה לעתים בהפסקות חשמל שנובעות משלג או משיטפונות או מקצר במערכת שנגרם בגלל עומס גדול. כך, תבטיחו לעצמכם בית חמים ובטוח בכל ימות השנה בלי קשר לתקלות במערכת החשמל.

 
דף הבית טלפון