בשנים האחרונות כלי רכב רבים עברו לתדלק בסולר ולכן הסולר הפך להיות דלק מבוקש מאוד בתחנות דלק רבות. מלבד כלי רכב פרטיים, מתברר שרוב כלי הרכב שמיועדים לעבודה בשטח הם הרוב של מנועי הדיזל שצורכים סולר מוזל ונוח יותר לתדלוק. לכן, הם אלה שמשתמשים כמה שיותר בתדלוק סולר, אם בתחנת דלק ואם בתחנת תדלוק פרטית שמקימים להם במקומות עבודה מוסדרים שלהם יש צי רכב עבודה גדול מאוד, כמו חברות אוטובוסים או אפילו בצבא. מכיוון שכך, נוצר צורך לתדלק ולמצוא פתרונות תדלוק בדיוק כמו בנזין בדרך, כאשר נתקעים ללא סולר. מכיוון שרוב כלי הרכב האלה עובדים בשטח ונמצאים בו שעות רבות ללא מגע או הגעה לתחנת דלק רגילה, הם חייבים לדאוג לעצמם לחלופות שונות ולמצוא דרך לתדלק גם בשטח, כמו לשאת מיכל סולר נייד אתם.

תחליף ראוי ומתאים יותר לתדלוק סולר בשטח


בזמנים עברו נהוג היה לקחת ג'ריקן, בדיוק כמו שלוקחים מים או בנזין, אבל הסולר בג'ריקן הוא הרבה פחות נוח מאשר בנזין לנשיאה, משום שהוא שמנוני מאוד וחייב להיות מדויק בשפיכה ובתדלוק שלו לכלי הרכב שנזקק לו. בדיוק בגלל זה המציאו מיכל סולר נייד, כשיש לו פייה ואפשרות למזוג או להרים בנוחיות וללא בזבוז או לכלוך מיותר את הסולר לתוך המנוע. זה מחייב כמובן את הנהגים ללמוד להשתמש בהם ולתדלק בעצמם, וגם לדאוג לתחזוקה נאוה, אבל זה נוח וחסכוני מאוד לקחת עמכם מיכל סולר נייד לשטח, מבלי שתצטרכו לנטוש משימה באמצע ולנסוע לחפש תחנת תדלוק כלשהי באמצע היום או הלילה. תדלוק במיכל סולר נייד הוא פתרון מעולה לכל מי שרוצה להיות עצמאי בשטח ודאוג לעצמו כמה שיורת זמן ולנסות לשאת עמו מספיק תצרוכת סולר גם לדרך.

מבנה המיכלים


המיכלים הניידים לסולר יכולים להימכר בגדלים שונים, לפי הצורך והדרישות שלכם ומה שנוח לכם בשטח, מניסיונכם. יש מיכלים בגודל 50 ליטר ויש מיכלים בגודל 2000 ליטר ועוד המון גדלים בין לבין. כך שכל רכב עבודה יכול למצוא מה שנוח לו מבלי שיצטרך להתלכלך שוב בגלל סולר שמנוני שנשפך או להיתקע בלי סולר בשטח. לכל המיכלים יש כמובן משאבה צמודה ואתם יכולים לבחור אם זאת תהיה משאבה מכנית או משאבה חשמלית. הם קלים יחסית לנשיאה עד שממלאים אותם והם מעוצבים בצורה בטוחה ואסתטית שהיא גם חכמה. קל להעמיס אותם על הרכב שלכם ורצוי רכב מסחרי, מובן. אפשר לשאת אותם לתדלוק בשטח עם רכב אחר שבא לעזרתכם וזה מה שיפה במיכלי סולר ניידים. אינכם חייבים לשאת אותם אתכם ואם תזדקקו לשירות הזה פשוט תוכלו להזמין. האפשרויות נוחות, ונעות בי מכירה לבי שכירת מיכל סולר נייד. אתם יכולים להשתמש בזה גם לצורך אירועים בשטח שבהם תצטרכו גנרטור ולכן יש לתדלק אותו בקביעות ולהחזיק סולר בשטח, בין אם לעבודה ובין אם לאירועים שונים.

 
דף הבית טלפון