סולר הוא מוצר העשוי מנפט ומשמש לשימושים תעשייתיים ופרטיים שונים, החל מתחבורה ועד להסקה. הסולר נחשה למוצר נפט זול יחסית, היות ובתחום התחבורה הוא נחשב לזול ביותר מבין סוגי הדלק השונים הקיימים היום בשוק. מנוע דיזל העובד על סולר נחשב לחסכוני משמעותית, לעומת מנוע רגיל העובד על בסיס בנזין. אך השימוש הנוסף של הסולר מתבצע בתחום ההסקה, שהופך ליותר ויותר פופולארי בשנים האחרונות. ניתן לראות לאחרונה עליה משמעותית בכמות האנשים שמשתמשים בסולר לצורכי הסקה וחימום הבית. כתוצאה מכך, קמו בשוק לא מעט חברות שונות שמספקות את הסולר לצרכנים השונים. מחיר סולר להסקה משתנה מחברה לחבה, ולכן חשוב לבצע סקר שוק ולבדוק מחירים בטרם ההזמנה.


כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי מחיר סולר להסקה


כאמור, מחיר סולר להסקה משתנה מחברה אחת לאחרת, ולכן חשוב לבדוק במספר מקומות בטרם ביצוע העסקה. חשוב לזכור, כי ככל שיהיו יותר חברות בשוק הסולר להסקה, כך התחרות ביניהן תגדל והצרכנים יוכלו להרוויח את המחיר הזול ביותר. כמו כן, חשוב לזכור כי בארץ כל דבר ניתן למשא ומתן, ולכן אל תיקחו את הצעת המחיר שקיבלתם כתורה מסיני, ותנסו לנהל משא ומתן לגבי המחיר. מומלץ לבצע את התהליך הזה במקביל מול מספר חברות, במטרה לזכות בהצעת המחיר המשתלמת ביותר. למעשה מחיר הסולר מושפע מגורמים רבים ועל כן הוא דינאמי ומשתנה בתדירות גבוהה יחסית. אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר הסולר הוא מחיר הנפט הגולמי שנקבע בשוק העולמי ונתון לתנודות תכופות במחיר. כתוצאה מכך, מחיר הסולר משתנה בהתאם ואינו נשאר יציב לאורך זמן. בנוסף לכך, חשוב להבין כי הסולר גורר עמו לא מעט מיסים והטלות, כמו שאר מוצרי הנפט, דבר המתבטא במחיר הסופי של הצרכן. גורם נוסף שמשפיע על המחיר של הסולר הוא מחיר השינוע וההובלה שלו. ככל שמדובר במקום מרוחק יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. לכן כדאי תמיד לוודא מראש כי הצעת המחיר שקיבלתם מהחברה, כוללת את מחיר ההובלה של הסולר אליכם הביתה.


לסיכום, מחיר סולר להסקה מושפע מגורמים רבים בהם מחיר הנפט הגולמי, מיסים והיטלים שונים על הסולר בתור מוצר נפט ומחיר השינוע וההובלה שלו עד הבית. חברות שונות מציעות מחירים שונים, ולכן מומלץ בחום לבצע סקר שוק ולא לחתום עם החברה הראשונה שנתקלתם בה. היום קיימות בשוק לא מעט חברות המציעות סולר להסקה לתושבים פרטיים, ולכן כדאי להשתמש בתחרות הטבעית הקיימת בין החברות כדי להרוויח מחיר טוב ומשתלם יותר. אין כמו משא ומתן איכותי על מנת להוריד את המחיר ולהבטיח לעצמכם סולר להסקה במחיר הוגן ומשתלם. כמובן שחשוב לבחור לעבוד עם חברה מוכרת וידועה, שתוכל להעניק לכם יחס אישי ומקצועי ולעמוד לרשותם בכל בעיה או שאלה.
 
דף הבית טלפון