חורף חם עם מרכז הנפט והסולר

כל שנה יש לכולם את אותה תהיה, כיצד נחמם את הבית החורף הזה? המון בתים באזורים הקרים של ישראל מחממים את הבית בחורף בצורה לא נכונה, וזאת הסיבה שלא מספיק חם בבית, וצריכת החשמל עולה מיום ליום, ואילו היו משתמשים בחומר גלם כמו נפט לחימום ביתי, היו פותרים את בעיית הקור בבתים. במאמר זה נעשה סדר לגבי שיטת החימום המומלצת בארץ ובעולם באזורים החמים, ולמי היא מומלצת.
 

חשוב שהבית יהיה חסכוני


בתים רבים בישראל צורכים כמות גדולה של שלל המשאבים העומדים לרשותם, אך הנפט מתבזבז לאט מאוד, גם כשמכשיר הפיזור דולק זמן רב. ההתקנה של מערכת הנפט יכולה להיות יקרה, אך השימוש בה לטווח ארוך היא חסכונית להרבה חורפים. השימוש בנפט הינו זמני כל יום, לעומת מכשירי החימום החשמליים המפוזרים בבית, שאם אחד מהם יהיה כבוי, תוך דקות ספורות יהיה קר.
חשוב לשמור על חום למשך זמן

החום שפולט הנפט נשאר לאורך זמן בבית, הוא לא נעלם מהר כמו החום שנפלט ממכשירי החשמל הביתיים. סיבה זו היא הסיבה לכך שתושבים רבים משאירים את המכשירים בבית דולקים זמן רב.
 

למי מתאים חימום באמצעות נפט לקמין?


כל מי שמעוניין יכול להתקין בביתו את אחת ממערכות ההסקה באמצעות נפט. המכשיר מתאים לאנשים שגרים במקומות גרים בישראל, כמו הצפון, הרי ירושלים וכן הלאה. ההסקה יכולה לחמם טוב בתים עם בידוד איכותי, כמו אבן ירושלמית, בתים מעץ וכדומה. הסיבה לכך היא שהחום נשאר זמן רב יותר.
צרו קשר כעת ונשמח לחמם לכם את החורף!
 
דף הבית טלפון