דואגים להסקה לפני החורף

גנרל חורף מגיע ואתו הגשם, הרוח והקור. בתוך הבית חם ונעים כאשר בחוץ הרוח משתוללת ועושה שמות בעצים ובשלטים. בית אשר מוסק על ידי סולר הוא לא רק נעים וחמים לשהייה, בנוסף מדובר על שיקול כלכלי חכם שעשוי לחסוך כסף רב ולשדרג את רמת החיים של הדיירים. מדובר על אותו נוזל אשר באמצעותו ניתן להניע טרקטורים, סירות ואפילו טנקים.
סולר להסקה הינו מקובל מאוד בבתים רבים בישראל והוא נחשב גם לאמין ובטיחותי. למרות כל זאת עדיין ישנם בתים רבים בישראל אשר ממשיכים לעשות שימוש במזגנים, תנורי חימום, גז ואפילו אח בוערת. 
 

למה לחמם בסולר?


ישנן כאמור שיטות שונות לחימום הבית בעונת החורף, ניתן למנות ביניהן את מקרני החום, המזגנים ותנורי הגז. כל אחת מן השיטות הללו הינה לגיטימית אך שימוש בסולר עולה עליהן בהרבה דברים:
 
  • מחיר - בזמן שמחיר החשמל הוא תמיד במגמת עליה, הסולר נחשב לזול ביותר וניתן להשתמש בו למשך תקופה ארוכה מבלי חשש.
  • בטיחות – ישנם בתים רבים אשר עושים שימוש בחימום על ידי גז או חשמל. מבחינה בטיחותית מדובר על הבדל משמעותי בין הסולר הידידותי לגז שעלול להתלקח בכל רגע. בנוסף, קיימת גם סכנה של דליפות גז ולא חסרים סיפורים על דליקות שאירעו במקומות שונים וגרמו לפגיעות ונזק.
  • פרקטיות – הפסקות חשמל הן ללא ספק אירוע מעצבן. כאשר אנו עושים שימוש בחומר כמו סולר להסקה אין לנו כל תלות בחברת החשמל.
  • נוחות – בעוד שהמזגנים ומפזרי החום הם בעלי נטייה ליבוש החללים השונים בבית, חימום על ידי סולר הוא נעים, לא מייבש ומאפשר שהייה נוחה בכל חדרי הבית.
 

היכן משיגים סולר להסקה ביתית?


ישנן כמה חברות אשר מספקות שירות של הובלת סולר להסקה ביתית. האספקה היא יעילה ומהירה וניתן לקבל שירות בכל רחבי הארץ. את הסולר משנעים במשאית ייעודית שבה נוהג איש מקצוע מיומן. פעולת המילוי נעשית במקצועיות רבה ולא כרוכה בפעולות מיותרות. כדאי להזמין את הסולר כמה שבועות לפני שאנו נכנסים אל עונת החורף, כך ניתן יהיה להפעיל את החימום בזמן הנכון, בדיוק כאשר הטמפרטורה מתחילה לצנוח. 
 
 
דף הבית טלפון