איפה אפשר להשיג סולר להסקה בזול

השנים חולפות ואנו נחשפים יותר ויותר לטכנולוגיות חדשות גם בתחום החימום. תנורי חימום חשמליים ומזגנים מקיפים אותנו מכל עבר. אך עם כל הטכנולוגיה המתקדמת, ישנם אנשים שעדיין מעדיפים את צורת ההסקה המסורתית באמצעות קמין. לפני בוא החורף הם דואגים לקנות נפט להסקה, כדי שיוכלו לשבת בנחת ליד הקמין הבוער בליל חורף חשוך וקר ולקרוא ספר טוב.
 

להתחמם היטב בחורף מבלי לפגוע בכיס

 

אמנם בישראל לא יורד שלג במרבית אזורי הארץ בתקופת החורף, ותושבי נהנים מחורף קצר יחסית, ישראלים רבים עדיין משתמשים באמצעי חימום כמו סולר להסקה. גופנו אינו חסין מפני הקור, הצינה הופכת למטרד וכך אנו מוצאים את עצמנו מדליקים שוב ושוב את המזגן או התנור ונאלצים לשלם סכומי כסף גבוהים עבור חשבון החשמל. מסיבה זו אנשים לא מעטים מעדיפים לרכוש נפט לקמין כדי לחסוך מעצמם את ההוצאות עבור החשמל. ואם כבר מדברים על חיסכון בהוצאות, אלה כמה דרכים שבהן אפשר להשיג סולר בזול:

  • לרכוש לפני כולם – מחירי הסולר עולם בדרך כלל בתקופה שבה עולה הביקוש, כלומר – לקראת החורף. כדי לחסוך בכסף ניתן לרכוש את הסולר קצת לפני בוא החורף, כדי ליהנות ממחירים נוחים.

  • לעקוב אחר מבצעים – חברות שונות יוצאות במבצעים על מוצריהם לקראת החגים. גם סולר להסקה ניתן להשיג בזול לקראת חג כמו חנוכה. אז אם אספקת הסולר עומדת להיגמר במהלך החורף, התחילו לברר את המחירים לקראת החג.

  • השוואת מחירים – כיום ניתן לבצע השוואת מחירי סולר באמצעות לחיצת כמה כפתורים באינטרנט. אז אם אינכם מרוצים מהצעת המחיר של החברה שפניתם אליה, חפשו חברות אחרות, השוו בין המחירים ובחרו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.

ממה מושפע מחיר הסולר

מחיר נפט לחימום ביתי ומחיר הסולר מושפעים בדרך כלל מן המחירים בשוק העולמי ומהביקוש בקרב התושבים. כמו כן, חשוב לזכור כי המחיר שאנו משלמים עבור הנפט כולל גם את המיסים שמטילים עליו במהלך ייבואו לארץ. עם זאת, עדיין אפשר למצוא סולר במחירים זולים. אתם מוזמנים לפנות אלינו, להתרשם ממחירי הסולר ההוגנים ומהשירות המקצועי והאדיב. תוכלו גם לקבל טיפים לשימוש נכון בסולר המיועד לחימום הביתי. 

 
דף הבית טלפון