אילו בתים כדאי לחמם בעזרת נפט לחימום ביתי

כשמגיע החורף אנו מתכוננים היטב לקראתו – מציעים את הבגדים החמים מהארון, מחדשים את מלאי השמיכות וגרבי הצמר, דואגים להוציא מהניילון את התנורים ולכוון את המזגנים לסטטוס של חימום. לא כולנו מודעים לכם, אך ישנם אנשים המחפשים לקנות נפט להסקה כדי להתחמם ליד הקמין הביתי שלהם. אמת, הקמין היה נפוץ יותר במאות הקודמות, כאשר לא היו אמצעי חימום אחרים. אך גם היום ישנם אנשים המעדיפים להתחמם בדרך הישנה והטובה הזו.
 

לאילו בתים מתאים הקמין


אנחנו מדמיינים את הקמין הבוער על רקע קיר המעוטר בלבנים חומות, וממולו ממוקמת ספה גדולה שאפשר לשבת עליה תחת שמיכת פוך ולקרוא ספר טוב. ואכן, הקמין מתאים לסוגי בתים מסוימים. אלה כמה מהם:
 
  • קמין לבתים גדולים – אמצעי חימום כמו מזגן או תנור חשמלי אינם מספיקים תמיד כדי לחמם את כל פינות החד בבית גדול. בסלון גדול ורחב ידיים יכולים בני הבית למצוא את עצמם מרוכזים ליד מקור החום הקטן שאינו חזק דיו כדי להגיע לכל פינות החדר. הקמין, לעומת זאת, מפזר את החום בחדר באופן שווה ומאפשר לדיירים ליהנות מהחורף.
  • קמין בבית אבן – הקמין מתאים לבית בסגנון עתיק, כדוגמת הבתים הבנויים מאבן ירושלמית. כי הקמין אינו ממלא רק תפקיד חשוב בחימום הבית, הוא גם תורם לעיצוב הכללי של החדר.
  • קמין במקומות קרים – החורף הופך לקשה במיוחד עבור אנשים הגרים במקומות הרריים כמו ירושלים, אריאל או צפת. במקומות אלה הטמפרטורה בחורף יכולה לצנוח כמה מעלות מתחת לאפס ולשתק את אספקת החשמל לבתים. משום כך, חימום באמצעות נפט לקמין יכול להיות הפתרון המושלם. דיירי הבית יוכלו ליהנות מהחימום האינטנסיבי של הקמין מבלי לדאוג לכך שהפסקת החשמל תשבית את החימום.

לדעת היכן לקנות נפט לחימום ביתי


אם אתם מחממים את הבית שלכם באמצעות נפט להסקה, כדאי לדעת היכן להשיג אותה לפני בוא החורף. הביקוש עבור חימום באמצעות קמין הולך וגובר ככל שיותר אנשים מגלים את יתרונותיו, וכך גם עולים מחירי הסולר והנפט. ועדיין, אם אתם מחפשים חברה אמינה אשר מספקת חומרי חימום איכותיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל שירות אדיב ומקצועי וחומרי הסקה במחירים זולים. 
 
דף הבית טלפון